Medietic

O nas

Kim Jesteśmy?

Medietic Gabinety Specjalistyczne jest prywatną przychodnią medyczno – konsultacyjną. Działamy od ponad 7 lat, świadcząc naszym Pacjentom porady i usługi medyczne najwyższej jakości.

Nasz zespół tworzy grono profesjonalistów: dietetyków, psychologów i psychoterapeutów. Są to ludzie pełni pasji i zaangażowania, koncentrujący się na holistycznym podejściu do każdego człowieka. Kompetencje naszych specjalistów potwierdzone są tytułami naukowymi oraz bogatym doświadczeniem klinicznym.

Wykorzystując nasze doświadczenie, bogate zaplecze badań labolatoryjnych oraz nowoczesne metody terapii, świadczymy porady i usługi na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowych programów prozdrowotnych dla firm i Klientów indywidualnych.

Co Nas Wyróżnia?

Naszym priorytetem jest indywidualne i wszechstronne podejście do potrzeb i oczekiwań Pacjentów. Zapewniamy każdemu z naszych Pacjentów opiekę dietetyka, wsparcie psychologa oraz możliwość wykonania badań labolatoryjnych na miejscu. Dzięki tak kompleksowym podejściu jesteśmy w stanie pomóc naszym pacjentom w poprawie ich zdrowia i samopoczucia na długi czas.