Medietic

Diety on-line

Dieta on-line to oferta dla wszystkich tych, dla których czas liczy się najbardziej. Indywidualny program dietetyczny otrzymasz bez konieczności wizyty w gabinecie.

Zamawiając dietę on-line otrzymujesz możliwość stałego, internetowego kontaktu z dietetykiem, który na bieżąco odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości odnośnie stosowanej diety. W ten sposób, bez konieczności Twoich wizyt w poradni, nasz dietetyk będzie mógł w pełni kontrolować prawidłowy przebieg diety, zapewniający osiągnięcie wyznaczonego celu.


Wybierz dietę dla siebie:

Diety miesięczne

Indywidualny program diety na 1 lub więcej miesięcy możesz otrzymasz bez konieczności wizyty w gabinecie. Program oferuje przygotowany przez doświadczonego dietetyka jadłospis na okres miesiąca lub więcej - dostosowany do Twojego trybu życia, stanu zdrowia i preferencji smakowych.

Dieta 1000 kcal

Dieta ubogoenergetyczna przeznaczona dla osób zmagających się z nadmierną masą ciała ze wskazaniem do jej zmniejszenia w możliwie jak najkrótszym czasie (np. zalecenie lekarza, redukcja masy ciała do wartości prawidłowej lub schudnięcie przed operacją).

Dieta 1200 kcal

Dieta redukująca masę ciała, dedykowana jest osobom z nadwagą lub otyłością, które efekty odchudzania chcą widzieć dosyć szybko. Diety nie zaleca się osobom o masie ciała w normie. Odpowiedni rozkład pełnowartościowych posiłków w ciągu dnia zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu oraz dobre samopoczucie.

Dieta 1500 kcal

Dieta 1500 kcal polecana jest, osobom zmagającym się z problemem nadwagi lub otyłości, które postanowiły zadbać o swoje zdrowie i zawalczyć o sylwetkę, w której będą dobrze się czuć. Dieta pozwala pozbyć się niechcianych kilogramów, dostarczając przy tym niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu składników odżywczych.

Dieta 1800 kcal

Dieta dla osób, które chcą w przyjemny sposób poprawić swoją sylwetkę i zadbać o zdrowie. Dieta polecana jest również osobom o prawidłowej masie ciała, ale o dość niskim zapotrzebowaniu energetycznym. Prawidłowo zbilansowana dieta pozwala na utrzymanie równowagi organizmu, a także przyspiesza przemianę materii.

Dieta 2000 kcal

Dieta 2000 kcal przeznaczona jest dla osób o przeciętnym zapotrzebowaniu energetycznym (głównie kobiet), chcącym zadbać o swoje zdrowie i utrzymać prawidłową masę ciała. Dieta ta może być również stosowana u osób ze znaczną otyłością (typ III), dla tych osób będzie to dieta redukcyjna. Wraz z dietą do organizmu dostarczane są niezbędne składniki pokarmowe, dzięki czemu funkcjonuje on sprawnie i prawidłowo.

Formularz kontaktowy